Poznam dojrzałą kobiete. 30-60lat

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: 15/05/2018
    • Warszawa, mazowieckie, Poland

Swój anons kieruję do realnej, zmysłowej, namiętnej dojrzałej kobiety, Która mimo miejsca na jakim się znajdujemy, mimo zohydzenia wieloma dość prostymi ogłoszeniami (delikatniej nie umiem), zagląda tu mimo wszystko w poszukiwaniu czegoś zupełnie innego. Znajomości z kimś na odpowiednim poziomie intelektualnym, emocjami, z pewnością przygody, wywołującej dreszcz pożądania, subtelny uśmiech na ustach na samą myśl o tym co się wydarzyło wczoraj, co wydarzy się przy kolejnym spotkaniu. Nie szukasz związku. Ja też nie szukam związku. Masz ochotę na nieco intymności, brakuje erotycznej przyjemności a nie potrzebujesz męża czy chłopaka?

Jestem bardzo kulturalnym, wykształconym mężczyzną na poziomie, nie pozbawiony wad oczywiście :-)

W sypialni o nieco innym temperamencie, z nutką dominacji, uwielbiający dawać rozkosz kobiecie, ale i ją otrzymywać.

Pragnę nawiązać znajomość wyłącznie z jedną Panią. Wyłącznie na dłużej. Wyłącznie takiej, która myśli podobnie, jak wskazałem to w treści tego anonsu.

Wszystkie dodatkowe "kwestie" - te krępujące - odłóżmy na później. Na początek nie są one priorytetem. Wrócimy do tego jak odrobinkę się sobą nawzajem zainteresujemy :-)

Jeśli dotrwałaś do tego miejsca, poczułaś zainteresowanie, bądź cokolwiek, co wywoła u Ciebie chęć napisania do mnie - a przy tym Jesteś Kobietą zdecydowaną ale niekoniecznie gwiazdą z okładki magazynu(puszystą), z poczuciem humoru i dystansem do otoczenia w wieku od 30 do - 50 lat - napisz do mnie :-)


Telefon: 500500500
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Informacje

  • Unikaj oszustw płacąc osobiście lub po otrzymaniu towaru
  • Unikaj anonimowych usług płatniczych
  • Ogłoszeniodawcy spoza kraju nie zawsze są wiarygodnymi partnerami
  • Strona nikomu nie udziela gwarancji, nie pośredniczy w transakcjach. Sprawdź dokładnie z kim dokonujesz transakcji.


Ofertówka.info to serwis z darmowymi ogłoszeniami drobnymi w różnych kategoriach. Najpopularniejsze z nich to nieruchomości, praca, motoryzacja. Również firmy świadczące różne usługi ogłszają się dość często ze swoją ofertą. Sprzedaż mieszkania, czy zakup samochodu to sprawy w których warto do nas zajrzeć.