Operator CNC Luma Tools Sp. z o.o. Teresin

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: 09/04/2018
    • Teresin, mazowieckie, Poland

Operator CNC
miejsce pracy: Teresin (pow. sochaczewski),

Opis stanowiska:
Zadania:
• obsługa frezarek i tokarek numerycznych (CNC)- ustawianie parametrów oraz nadzorowanie pracy
•kontrola jakościowa wykonanego detalu, sprawdzanie poprawności wykonania z dokumentacją
•wprowadzanie drobnych korekt do programów
•organizacja i przygotowanie detali do obróbki

Wymagania:
•wykształcenie średnie lub zawodowe
•doświadczenie min. roczne na stanowisku operator maszyn skrawających CNC
•umiejętność czytania ze zrozumieniem obróbczego rysunku technicznego
•umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
•podstawowe wiadomości dotyczące budowy i zasady działania maszyn CNC

Oferujemy:

•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
•atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania pracownika
•możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Może szukamy właśnie Ciebie!

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Saga Poland sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.02.101.926 z późn. zm.)".

Telefon: +48 506 998 261
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Informacje

  • Unikaj oszustw płacąc osobiście lub po otrzymaniu towaru
  • Unikaj anonimowych usług płatniczych
  • Ogłoszeniodawcy spoza kraju nie zawsze są wiarygodnymi partnerami
  • Strona nikomu nie udziela gwarancji, nie pośredniczy w transakcjach. Sprawdź dokładnie z kim dokonujesz transakcji.