Ogrodnik

  • 96.00 zł
  • Data publikacji: 14/05/2018
    • Sochaczew, Sochaczew, mazowieckie, Poland

Firma ogrodnicza z okolic Sochaczewa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje Ogrodnika do pracy przy aranżacji terenów zielonych.

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B ( mile widziana obsługa traktora ogrodniczego)
- kultura osobista i uczciwość
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie
- dobra kondycja fizyczna

Obowiązki:
- udział w kompleksowej budowie ogrodów ( prace ziemne, wykonywanie nasadzeń roślin ozdobnych, zakładanie trawników)
- konserwacja terenów zielonych ( koszenie oraz pozostała pielęgnacja trawników, cięcie roślin ozdobnych, odchwaszczanie rabat)

Zapewniamy:
- pełny etat ( umowa o pracę lub umowa zlecenie)
- terminowość wynagrodzenia
- pracę w stałych godzinach
- wynagrodzenie ( 12-14 złotych na godzinę ) adekwatne do posiadanych umiejętności oraz do zaangażowania w realizację powierzonych zadań
- pracę w zgranym zespole

Zgłoszenia proszę przesyłać na : e-mail:efektownyogrod@wp.pl, 798-005-025
Proszę o zawarcie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Telefon: 798-005-025
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Informacje

  • Unikaj oszustw płacąc osobiście lub po otrzymaniu towaru
  • Unikaj anonimowych usług płatniczych
  • Ogłoszeniodawcy spoza kraju nie zawsze są wiarygodnymi partnerami
  • Strona nikomu nie udziela gwarancji, nie pośredniczy w transakcjach. Sprawdź dokładnie z kim dokonujesz transakcji.