Pracownik do budowania skrzyń

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: 04/08/2017
    • Garwolin, mazowieckie, Poland

Pracownik do budowania skrzynek
Miejsce pracy: Eindhoven (Holandia)
Opis stanowiska:
- budowanie drewnianych skrzynek
- praca z prostymi narzędziami (np. młotek)
- przenoszenie elementów z drewna
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach – mile widziane
- podstawowa znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy – mile widziane
- duża motywacja do pracy
- zdolność pracy w szybkim tempie na samodzielnym stanowisku
- gotowość do pracy na dłuższy okres czasu
- zaświadczenie o niekaralności
Oferujemy:
- kontrakt z holenderskim pracodawcą
- wynagrodzenie w wysokości 10,16 euro brutto / h
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- dojazdy z/do pracy
- pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
- możliwość rozliczenia podatku zagranicznego
- opiekę polskiego rekrutera
- opiekę koordynatora
- dobrą atmosferę w pracy i na co dzień

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową www.time2work.com.pl lub wysyłanie swoich cv na adres mailowy: holandia@time2work.com.pl
W razie pytań jesteśmy do dyspozycji:
tel. 17 777 62 59, 17 777 62 60,
e-mail: holandia@time2work.com.pl
opole.nl@time2work.com.pl

Telefon: 177776259
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Informacje

  • Unikaj oszustw płacąc osobiście lub po otrzymaniu towaru
  • Unikaj anonimowych usług płatniczych
  • Ogłoszeniodawcy spoza kraju nie zawsze są wiarygodnymi partnerami
  • Strona nikomu nie udziela gwarancji, nie pośredniczy w transakcjach. Sprawdź dokładnie z kim dokonujesz transakcji.